Září 2015

Plitvická jezera

8. září 2015 v 0:29 | Luci |  Příroda

Přináším několik fotografií z dřívější návštěvy Plitvických jezer v Chorvatsku a nějakých pár nepříliš důležitých slov k tomu. :)


Za týden se navracím do školy, ač se to zdá neuvěřitelné, podařilo se mi postoupit do druhého ročníku. Sice mám z prváku hodně co dohánět, ale i tak to považuji za úspěch.

Loni jsem se u článku Fotogramy dost rozepsala o tom, že nevím, jestli byla tato škola a tento obor správnou volbou a zda nebude lepší odejít. Po dlouhém a dlouhém přemýšlení jsem dospěla k závěru, že se vynasnažím školu dokončit. Stále nevím, jestli byl výběr studia správný, stále nevěřím, že by mě fotografie měla v budoucnu živit. Stejně, jako si pořád nemyslím, že se na to hodím, že jsem dobrý fotograf. Ale jednou mě přijali, dokonce jsem se prokousala prvním ročníkem, stejně nemám, kam jinam jít… A nakonec, fotografii mám ráda, to se zatím nikdy nezměnilo.

Do školy se netěším, mohu si ale říkat, že "už jenom dva roky". Ale abych se přiznala, nemám konkrétní představu, co si za ty dva roky počnu.

Před více než týdnem jsem oslavila svých 20 roků. Mám však více obav, než nadějí, co mě v příštích letech čeká.


Podělím se ještě o to, že jsem si díky letní brigádě a získaných penězům mohla zakoupit nový objektiv. Krom setového ze svého Nikonu D3100 jsem prakticky jiný nikdy nepoužila (myšleno - při focení na své zrcadlovce), tak si teď užívám vysokou světelnost a úžasně nízké clony. Mám ho ale pár dnů, podrobnější zkoumání výhod/nevýhod mě tedy teprve čeká. Ale mám z toho radost a dobrý pocit. :)