Červen 2012

Subjektivní autoportrét

15. června 2012 v 17:00 | Luci |  Škola

Jak jsem slibovala, přidávám ještě jeden úkol a to subjektivní autoportrét. Měla jsem docela dost nápadů, z čehož jsem nafotila dva a tenhle dopadl lépe. Nakonec jsem s tím i spokojená.Nalezené zátiší

14. června 2012 v 18:37 | Luci |  Škola

Jeden z posledních úkolů v letošním roce.
Musím říct, že jsem čekala, že udělám lepší fotky, ale nakonec, když se ty první tři dají k sobě, tak to spolu celkem funguje. Popravdě jsem už hlavně chtěla mít všechny úkoly odevzdaný a znova něco přefocovat a pak složitě nahánět učitele, to už se mi nechtělo. Takže to dopadlo takhle. Jak říkám, čekala jsem to lepší, ale aspoň, že tak. První tři jsou jakoby odevzdávaný soubor, celkově jsem jich vybrala šest, tak abych při své bídné aktivitě nezveřejňovala jen ty tři fotky, dám vám je sem všechny.
Jinak, v neděli odjížíme na týden na plenér, takže snad bude něco nového. Do té doby ještě zveřejním subjektivní autoportrét, taky jeden z posledních úkolů, který se poved asi víc, než nalezené zátiší.Nádraží - Dokument 3

2. června 2012 v 20:42 | Luci |  Dokument

Po roce jsem zase udělala pár snímků z nádraží. Nakonec jsem z nich vybrala těchto pět + jednu, která ze souboru vypadává, ale sem jí dám, protože se mi prostě líbí. Barvu jsem tentokrát nechala, nijak mě ve fotkách neruší.
A nevím čím to je, ale lepší fotky dělám spíš na nádraží v Ústí, kam jezdím do školy, než na nádru u nás. Asi to je tím, že mě tam většinou nikdo nezná, tak si jsem jistější... a nebo to je prostě "lepším" nádražím. Aspoň, co se pro focení týče.