Duben 2012

Plot

22. dubna 2012 v 15:34 | Luci |  Ostatní

Po dlouhé době jsem se dokopala k nějaké volné tvorbě. Moc se nedaří. Jakmile nad něčím začnu přemejšlet, tak mi to nevyjde. Kdežto spontáně to je většinou podstatně lepší. Ale stejnak je to bída.
Plot se z celýho pátečního a sobotního focení vyved asi nejvíc. Což už mluví samo za sebe...Johnny Depp III

7. dubna 2012 v 12:02 | Luci |  Kreslím

Johnny Depp potřetí...
Jsem s tím přece jen spokojená o trochu víc, než s tím předešlým, i když to dokonalý není. Ale to mě nějak neptrápí. No to, že nejsem žádný super výtvarník, to ještě jde. Zabralo mi to i míň času, než předešlá kresba, ale to bude asi tím, že to je tak poloviční formát :D. Jo, je to fakt prťavý obrázek, ale co, účel to snad splní.

V tomhle článku o pěti větách jsem 9x použila slovo to...
To vůbec není blbý :DKlauzurní práce - Potrét blízké osoby

1. dubna 2012 v 13:49 | Luci |  Škola

Tak to mám konečně za sebou. Zítra se odevzdává, chybí mi už jen explikace (snad to píšu správně) k těmhle fotkám. A hotovo. Hurá. Letos jsme už (naštěstí) my "foťáci" nedělali klauzury z výtvarné přípravy. No ona fotka bohatě stačila. Byly zase dvě části:

- světelné zátiší focené na Sinar, výsledná fotka nazvětšovaná na papír velikosti zhruba A3
- portrét blízké osoby, digitálně, barevně, k odevzdání 8 vytištěných fotografií velikosti A4 (kt. jsme si tiskli sami)

Přidávám sem teda ten potrét. Fotila jsem svoji babičku. Původně to měl být děda, ale ten moc nespolupracoval, takže jsem nakonec zvolila ji. Snad to nedopadlo zas tak špatně, ale lepší to být určitě mohlo. Tak uvidím, jaký názor bude mít komise...