Srpen 2010

Zítra...

31. srpna 2010 v 18:09 | Luci |  Píšu
... začnu svůj "boj". Boj o to, stát se fotografkou. Zítra nastupuji ke čtyřletému studiu na umělecko-průmyslové škole, obor Užitá fotografie a média. První krok k mému vysněnému "cíly".
Bude to asi dlouhá a ne zrovna lehká cesta. Asi, nevím. Doposud jsem nezalitovala toho, že jsem se během několika hodin rozhodla studovat na umělecké škole. Že jsem tam poslala přihlášku, udělala příjmačky a posláním zápisového lístku na onu školu jsem definitivně pohřbila pravděpodobné očekávání některých mých blízkých, že budu studovat gymnázium. Možná, že už zanedlouho to bude úplně jinak. Možná poznám, že tato škola pro mě není, nebo to prostě nebudu zvládat a příští rok přece jen usednu do lavice některého nepříliš vzdáleného gymnázia, nebo jiné školy, a tím se nadobro vzdám svého "snu".
Možná, že školu vystuduji, ale stejně se budu živit něčím úplně jiným. Jenom když se podívám na své nejbližší - mamka, taťka i sestra - všichni dělájí něco jiného, než čím se v mládí vyučili. Ale možná, že já budu vyjímka, že vystuduji tuhle školu a pokud na to budu mít, tak i VŠ, a jednou se přece jen budu živit focením.
Možná, možná, možná... Kdo ví? Nikdo... Takže co můžu dělat? Nic... Já můžu jen doufat, že zítřek zvládnu ve zdraví, že si padnu do oka s novými spolužáky a že si zapamatuji vše, co bych si první den v nové škole zapamatovat měla. Nic víc totiž dělat nemůžu... :)
Mějte se a užívejte poslední prázdninový večer jak nejvíce to jde :)